.

.

Pinky Е Black2017 Зима Жените Секојдневен Топла Облека плетени еден-парче облека мода тенок turtleneck џемпер основните долго време жените се облекуваат

Pinky Е Black2017 Зима Жените Секојдневен Топла Облека плетени еден-парче облека мода тенок turtleneck џемпер основните

DEN 863.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
170
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Сезоната:
Зима
Стил:
Повик
Бренд Име:
PinkyIsBlack
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Обвивка
Деколте:
Turtleneck
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Стоката во категоријата