.

.

SSEA трговија на Големо Оригинални Нови за Broadcom BCM94313HMG2L BCM4313 MiniPCI-E Карта за HP DM4 G4 G6 Г-7 G42 G72 СПС:593836-001

SSEA трговија на Големо Оригинални Нови за Broadcom BCM94313HMG2L BCM4313 MiniPCI-E Карта за HP DM4 G4 G6 Г-7 G42

DEN 225.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Lan Пренос Го Оценувате:
Ethernet
Пакет:
Yes
Применливи Тип На Мрежа:
Ethernet
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
Број На Модел На:
BCM94313HMG2L
сертификација:
Други
Интерфејс Тип:
PCI Express
Адаптер Приклучок:
Мини PCI
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
SSEA
Вид:
Внатрешна
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Безжичен Протокол:
802.11 n
Тип:
Безжичната

Стоката во категоријата