.

.

Нови OV7670 VGA Модулот на Камерата Леќи на CMOS 640X480 SCCB w/ I2C Интерфејс Авто Изложеност Контрола Екранот Активен

Нови OV7670 VGA Модулот на Камерата Леќи на CMOS 640X480 SCCB w/ I2C Интерфејс Авто Изложеност Контрола Екранот Активен

DEN 94.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BINFUL
Тип:
Магнетен Сензор
Материјал:
Метал
Излез:
Дигитален Сензор

Стоката во категоријата