.

.

Есен, Зима Жените Големи Димензии Краток Волна Палто Јакна Нов Тенок Труба Ракав Lapel Женска Overcoat Слободно Женски Parkas WZ420

Есен, Зима Жените Големи Димензии Краток Волна Палто Јакна Нов Тенок Труба Ракав Lapel Женска Overcoat Слободно Женски

DEN 1631.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Ацетат,Кашмир
Тип:
Тенок
Број На Модел На:
Зима жените кратки ракави грб
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради
Материјал Состав:
80%Полиестер 20%Кашмир

Стоката во категоријата