.

.

2017New пролет Жените Памук, Лен лабава longos Фустан raglan ракав домот Кина Стил помлад асиметрични фустан лен фустани

2017New пролет Жените Памук, Лен лабава longos Фустан raglan ракав домот Кина Стил помлад асиметрични фустан лен фустани

DEN 1224.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал:
Памук и лен
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Сезоната:
Пролет
Бренд Име:
Mentimisi
Стил:
Повик
Број На Модел На:
mianma
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Лабава

Стоката во категоријата