.

.

силиконски поени стоматолошки силикони точка силикони куршум поени накит полирање на силиконски поени

силиконски поени стоматолошки силикони точка силикони куршум поени накит полирање на силиконски поени

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Должина:
15inch
Материјал:
Силикони
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
110g
Број На Модел На:
2IN1
Производ Карактеристики:
гаранција 6 месеци
Објектот Висина:
3inch
Објектот Ширина:
3inch
Тип На Објект:
Име:
смит
is_customized:
Тип На Единица:
многу (22 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.250kg (0.55lb.)
Пакет Големина:
20cm x 8cm x 5cm (7.87in x 3.15in x 1.97in)
.breadcrumb-layout {позиција:
во однос;z-означувач
:
//www.aliexpress.com/store/product/250w-mini-magnetic-tumbler-Drum-Pol

Стоката во категоријата