.

.

YPP ЗАНАЕТ Живеат За Денес Само - лепило за Хартија Налепница за Scrapbooking/ DIY Занаети/ - Карта во донесувањето Одлуки Декорација

YPP ЗАНАЕТ Живеат За Денес Само - лепило за Хартија Налепница за Scrapbooking/ DIY Занаети/ - Карта во донесувањето

DEN 52.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
17011201
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
YPP занает
Пакување:
1pc/многу
Големина:
9*15cm

Стоката во категоријата