.

.

Sunon PMD1204PQBX-А 4CM правец на фан 4028 12V 6.8 W 40*40*28mm axial вентилаторот за ладење

Sunon PMD1204PQBX-А 4CM правец на фан 4028 12V 6.8 W 40*40*28mm axial вентилаторот за ладење

DEN 146.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
SUNON
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
PMD1204PQBX-A
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Имајќи:
Течност Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Фан Големина:
40X40X28mm

Стоката во категоријата