.

.

30pcs Мода Накит Црна / Бела тасев биле Силикони Прстени тасев биле Гумени Прстени 10x6mm тасев биле Кожа О Прстени

30pcs Мода Накит Црна / Бела тасев биле Силикони Прстени тасев биле Гумени Прстени 10x6mm тасев биле Кожа О Прстени

DEN 51.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Број На Модел На:
SP
Бренд Име:
LEZAM
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Будизмот
Количина:
50pcs
боја:
црна/бела
Големина:
10*6mm

Стоката во категоријата