.

.

MXITA Висока прецизност покажувачот на Dial Поправка Digital вртежен момент клуч

MXITA Висока прецизност покажувачот на Dial Поправка Digital вртежен момент клуч

DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
20nm
is_customized:
Yes
Тип:
вртежен момент клуч
Карактеристики:
Експлозија-доказ
Бренд Име:
MXITA

Стоката во категоријата