.

.

LASPERAL 500PCs Нерѓосувачки Челик Отворите Скок Прстени Сплит Прстен 4mm Кол. DIY Рачно Изработени Занаетчиски DIY Накит Додатоци Наоди

LASPERAL 500PCs Нерѓосувачки Челик Отворите Скок Прстени Сплит Прстен 4mm Кол. DIY Рачно Изработени Занаетчиски DIY

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
0.04g
Бренд Име:
LASPERAL
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Производ Карактеристики:
Животна средина-пријателски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0.08cm
Број На Модел На:
DIY Скок Прстени

Стоката во категоријата