.

.

Моден 200pcs/многу Метал претходно биле вклучени Grommets 1.5 mm за Кожа Занает DIY Scrapbooking Чевли Мода Практични Додатоци

Моден 200pcs/многу Метал претходно биле вклучени Grommets 1.5 mm за Кожа Занает DIY Scrapbooking Чевли Мода Практични

DEN 30.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ToneStyle-U
Материјал:
Метал
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Големина:
As Picture Shows
Број На Модел На:
WY0637-01
Функција:
убава и издржлив
Метал Тип:
Железо
Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
конечниот ефект:
погледнете опис .само за у референца,pls diy

Стоката во категоријата