.

.

TIME100 Мажите Часовници Кварц водоотпорен авто датум сонцето Фаза Кожа за на Рака Бизнис рачен часовник нерѓосувачки челик relogio masculino

TIME100 Мажите Часовници Кварц водоотпорен авто датум сонцето Фаза Кожа за на Рака Бизнис рачен часовник нерѓосувачки

DEN 1090.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
кафе
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Недела Екранот,Фаза На Месечината
Бренд Име:
Time100
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
22mm
Бендот Должина:
23cm
Број На Модел На:
W80035G
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
9.2 МИЛИМЕТРИ
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Дувачкиот
Случај Обликот:
Круг

Стоката во категоријата