.

.

Луција занаети 1y/многу 6cm Чипка Лента Ткаенина за Шиење Везени Облека Свадба Партија DIY рачно изработени Занаетчиски Материјали 050025103

Луција занаети 1y/многу 6cm Чипка Лента Ткаенина за Шиење Везени Облека Свадба Партија DIY рачно изработени Занаетчиски

DEN 28.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Чипка
Техника:
Извезена
Бренд Име:
Луција занаети
Материјал:
Нето Платно
Декорација:
Чипка
Ширина:
Multi options
Број На Модел На:
050025103
Функција:
Еко-Пријателски
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Чипка предиво
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пакување:
1y/многу,една боја ;4y/многу ,1y/боја ,измешани бои
боја:
Ц1 Бела /C2 Светло розова /C3 Езеро сино /C4 Светло виолетова
Материјал:
Чипка предиво
Големина:
6cm

Стоката во категоријата