.

.

Топла Автентични 925 Sterling Silver Мојата Принцеза Dangle Шарм Монистра ги Собере Оригиналните WOST Хривнија Приврзоци Накит ZBBS014

Топла Автентични 925 Sterling Silver Мојата Принцеза Dangle Шарм Монистра ги Собере Оригиналните WOST Хривнија Приврзоци

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
925 Sterling silver
Објектот Форма:
Принцезата Форма
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
ZBBS014
Објектот Тежина:
-
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
925 Sterling Silver + Кубни Циркони
Име:
Мојата Принцеза
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање

Стоката во категоријата