.

.

Бесплатен Превозот , по повод Одбележувањето Пенкало, електрични резба пенкало,

Бесплатен Превозот , по повод Одбележувањето Пенкало, електрични резба пенкало,

DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Тежина:
0.4 g
Објектот Ширина:
17inch
Производ Карактеристики:
warrantly 1 година
Објектот Должина:
21inch
Објектот Висина:
6inch
Објектот Дијаметар:
17inch
Број На Модел На:
wx35
Материјал:
Метал
Накит Алатки & Опрема Тип:
Гравирање Алатки
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата