.

.

HOTR Универзална Паричникот Кожа Случај За iphone 6 Случај За iphone 7 7 плус 6 плус Луксузни Мека прекривачот За Samsung xiaomi Huawei

HOTR Универзална Паричникот Кожа Случај За iphone 6 Случај За iphone 7 7 плус 6 плус Луксузни Мека прекривачот За

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
мала големина, голема големина
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 3G/3GS,iPhone 4,iPhone 7,iPhone SE,iPhone 5
дизајн:
Обична,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Големина:
For iphone 5s 5 SE 6 6S 6 plus 7 7 plus
Карактеристики:
СТП Кожа Случај За iphone, Samsung
Бренд Име:
HOTR
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Модел На Телефон 1:
За iphone 6 6S 6 плус 7 7 плус
Модел На Телефон 2:
За Samsung s7 Huawei edge Xiaomi
Материјал:
СТП Кожа
промоција:
2 парчиња повеќе од 2% попуст
ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА:
Голема големина на екранот не повеќе од 5.5 инчи
Мали Димензии:
Мала големина на Екранот не повеќе 4.7 Инчен
Целата продажба :
Поддршка
Пад на шопинг:
Во Голема Мера Поддршка
функција 1:
Универзална Паричникот Кожа Случај
Карактеристика 2:
Луксузна Мека Прекривачот

Стоката во категоријата