.

.

ахат скршени накит полирање ахат Ахат делови за накит полирање

ахат скршени накит полирање ахат Ахат делови за накит полирање

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Висина:
12.5inch
Број На Модел На:
gh307-2
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
6inch
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Тежина:
200g
Производ Карактеристики:
гаранција 1 година
Тип На Објект:
Име:
смит
is_customized:
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.250kg (0.55lb.)
Пакет Големина:
23cm x 15cm x 8cm (9.06in x 5.91in x 3.15in)
.breadcrumb-layout {позиција:
во однос;z-означувач
:
//www.aliexpress.com/store/product/250w-mini-magnetic-tumbler-Drum-Pol

Стоката во категоријата