.

.

за Festool 12VC 1500mAh моќ алатка батеријата BPS12 TDK12 C12 и C12 ДУО cordless вежби

за Festool 12VC 1500mAh моќ алатка батеријата BPS12 TDK12 C12 и C12 ДУО cordless вежби

DEN 880.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Напон:
12V
Големина:
94.40x81.00x108mm
Тип:
Ni-CD
Број На Модел На:
FET-12(C)
Бренд Име:
C&P
Тежина:
800g
Номиналниот Капацитет:
1500mAh

Стоката во категоријата