.

.

Senfai 12 Aodiac Знаци Креативни Рамки Brooch Eyeglass/Топла Продажба Популарни За Луѓето Брошеви Иглички Сет,Најдобриот Подарок За Пријатели

Senfai 12 Aodiac Знаци Креативни Рамки Brooch Eyeglass/Топла Продажба Популарни За Луѓето Брошеви Иглички Сет,Најдобриот

DEN 237.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
GG33
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
senfai
Објектот:
brooch
боја:
како на слика
превозот:
Бесплатен превозот
Материјал:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Тренд
Големина:
25mm

Стоката во категоријата