.

.

дијамант носителот , бисер носителот, Мушка Tweezer дијамант држи plier

дијамант носителот , бисер носителот, Мушка Tweezer дијамант држи plier

DEN 110.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
8inch
Објектот Висина:
6inch
Производ Карактеристики:
u
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
gh361b
Објектот Дијаметар:
6inch
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки

Стоката во категоријата