.

.

WZSM Бесплатен Превозот НОВИ DC Џек За Леново IBM Thinkpad E520 E420 DC Моќност Џек

WZSM Бесплатен Превозот НОВИ DC Џек За Леново IBM Thinkpad E520 E420 DC Моќност Џек

DEN 255.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Конектори
Број На Модел На:
dc џек
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Стоката во категоријата