.

.

OBN Мода Злато Црна Глеѓ Кристал Тигар Јака Brooch Значки Животинско Pin За мажи

OBN Мода Злато Црна Глеѓ Кристал Тигар Јака Brooch Значки Животинско Pin За мажи

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс

Стоката во категоријата