.

.

baiduqiandu Бренд Сини Кристал и Смола Симпатична Мачка Брошеви во Златна Боја Галвански

baiduqiandu Бренд Сини Кристал и Смола Симпатична Мачка Брошеви во Златна Боја Галвански

DEN 36.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
XD8218
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Бренд Име:
baiduqiandu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви

Стоката во категоријата