.

.

cosplay костим 4pcs деца Деца Бебе Девојки Летото Бански Bowknot littler зелена Сирена Бикини Поставите Костим за капење 2-7Y biquini

cosplay костим 4pcs деца Деца Бебе Девојки Летото Бански Bowknot littler зелена Сирена Бикини Поставите Костим за

DEN 107.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Зелена
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
FT12373
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Висок Половината
Со Подлога:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет

Стоката во категоријата