.

.

луксузен бренд Зима шамија волна кашмир shawls bandana жените шамија мода и обвива сива мажите шамија poncho pashminas

луксузен бренд Зима шамија волна кашмир shawls bandana жените шамија мода и обвива сива мажите шамија poncho

DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Број На Модел На:
a00012
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Лав anvi
Материјал:
Кашмир,Волна
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Тип На Објект:
Марами
боја:
сива црвено црна, беж
За сезоната:
Зима Пролет, Есен
Користи:
жените женски човек мажите машки

Стоката во категоријата