.

.

3d кориснички позадина Дома Декорација Природата светот кат пвц самолепливи позадина кат позадина

3d кориснички позадина Дома Декорација Природата светот кат пвц самолепливи позадина кат позадина

DEN 1560.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Бренд Име:
слика во слика
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
16531
Материјал:
Пластични
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
ПВЦ
Големина:
Customize Size
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба

Стоката во категоријата