.

.

50 компјутери Цртан филм Ѕид Налепница за Ѕид Налепници туш Бања Decals бања за Расадник бебе на бања

50 компјутери Цртан филм Ѕид Налепница за Ѕид Налепници туш Бања Decals бања за Расадник бебе на бања

DEN 78.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
50 парче
Големина:
Medium
Материјал:
Хартија
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
2015091913
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
AIBOLI
Тип На Единица:
многу (3 парчиња/многу)
Тежина На Пакет:
0.060kg (0.13lb.)
Пакет Големина:
30cm x 4cm x 4cm (11.81in x 1.57in x 1.57in)

Стоката во категоријата