.

.

6 Гранки 10 Глава Флорални вештачки цвет Букет свила цвеќиња Пролет Daisy вештачки цвеќиња За Домашна декорација

6 Гранки 10 Глава Флорални вештачки цвет Букет свила цвеќиња Пролет Daisy вештачки цвеќиња За Домашна декорација

DEN 42.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Daisy
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Бренд Име:
ToneStyle-U
Број На Модел На:
JJ1980-01_sh

Стоката во категоријата