.

.

SSEA трговија на Големо Нови CPU Вентилатор за Dell inspiron 1505 1501 6000 6400 9100 9200 фан DFB601005M30T

SSEA трговија на Големо Нови CPU Вентилатор за Dell inspiron 1505 1501 6000 6400 9100 9200 фан DFB601005M30T

DEN 222.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Број На Модел На:
DFB601005M30T
Бренд Име:
SSEA
Тип:
Еден Фанови

Стоката во категоријата