.

.

10pcs Kawaii Светло Виолетова Еднорог Искра Ѕвезда Внатре Смола Flatback Cabochon DIY Scrapbooking Embellishments Одлуки,36*39mm

10pcs Kawaii Светло Виолетова Еднорог Искра Ѕвезда Внатре Смола Flatback Cabochon DIY Scrapbooking Embellishments

DEN 61.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стил:
Европа
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Ywbeads
Големина:
36*39mm
Тежина:
за 3.7 g/pc

Стоката во категоријата