.

.

HIBRIDE ААА CZ Тиара Кралот Круна Свадба Коса, Накит Микро Отвори Партија Headpiece Бело Злато Боја Свадба Додатоци HC00021

HIBRIDE ААА CZ Тиара Кралот Круна Свадба Коса, Накит Микро Отвори Партија Headpiece Бело Злато Боја Свадба Додатоци

DEN 730.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
HIBRIDE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
HC00021
боја:
Јасно
Метал:
Родиум Позлатен
Материјали:
Бакар,CZAAA,Циркони
Состојба:
Бренд Нови
Метали Тип:
Бело Злато БОЈА

Стоката во категоријата