.

.

Дома Декор Слики Calligraphy Тапи Дебели Рачно Изработени Украсни Маслени Бои Виолетови Цвеќиња Слика За На Ѕид Декорација

Дома Декор Слики Calligraphy Тапи Дебели Рачно Изработени Украсни Маслени Бои Виолетови Цвеќиња Слика За На Ѕид Декорација

DEN 1920.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
50x100cm, 60x120cm, 70x140cm
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
Виолетова Цвет Маслени
Медиум:
Масло
Calligraphy и сликарство тип:
9 mm Лист
оригиналниот:
Yes
Бренд Име:
Huang Уметност
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Трговија на големо:
Поддршка
Тема:
Смешни маслени
Promoiton:
маслото на платно
Техника:
100% Handpainted
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовна Уметност, Букви,Слики
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Слика Без рамка :
Yes
Клиенти цел:
Прифатено (само нас ,можеме да се наслика било која големина и било слики)

Стоката во категоријата