.

.

НОВИ LiitoKala Lii-100 lii-202 Lii-402 18650 Батерија Полнач За 26650 16340 RCR123 14500 LiFePO4 1.2 V Ni-МЗ Ni-Cd smart+U1

НОВИ LiitoKala Lii-100 lii-202 Lii-402 18650 Батерија Полнач За 26650 16340 RCR123 14500 LiFePO4 1.2 V Ni-МЗ Ni-Cd

DEN 282.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
USB,Електрични
Интелигентни Полнење:
Yes
Батеријата Број:
4
екран:
No
Употреба:
Камерата
Бренд Име:
liitokala
Брзо полнење:
Yes
Пакет:
No
Број На Модел На:
Lii-100 lii-202 Lii-402

Стоката во категоријата