.

.

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НОВИ 220v Foredom Flex Вратило Мотор , Dremel полирање Моторни накит, алати , опрема

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НОВИ 220v Foredom Flex Вратило Мотор , Dremel полирање Моторни накит, алати , опрема

DEN 2348.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Должина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0 g
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата