.

.

Вистински Природен Сина скапоцен камен Камен Кристал Жените Шарм Мода Накит Нараквици Внатрешен Дијаметар 53mm

Вистински Природен Сина скапоцен камен Камен Кристал Жените Шарм Мода Накит Нараквици Внатрешен Дијаметар 53mm

DEN 4872.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
HLB00337 53mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
HLB00337Women Алки
Бренд Име:
LIZIFANG
Пол:
Жените
Дијаметар:
53mm Природен Камен Закачам
Метали Тип:
Аквамарин Камен
Објектот нема:
HLB00337Women Алки
боја:
Сина Мода Накит
Точка име :
Жените Шарм Алки
Мушка големина:
16*8мм Шарм Алка Хривнија
Материјал:
Природен Камен Аквамарин
Количина:
1 Парче Само
Тежина:
61.31Grams
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Внатре Дијаметар(mm):
53mm Мода Шарм Алки

Стоката во категоријата