.

.

2017 Нова Мода од не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Триаголник Изјава Clavicle Синџир Јака Ѓердан За Жените Накит (AU820004)

2017 Нова Мода од не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Триаголник Изјава Clavicle Синџир Јака Ѓердан За Жените Накит

DEN 237.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
1.8*1.3 см
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AU820004
Бренд Име:
Bei lin
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Тежина:
4.3g
Должина:
41.8cm+5.5cm extender
Is_customized:
Yes
товарни:
Бесплатен Превозот Од Aliexpress Стандард Превозот или E-пакет
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Топло Prompt:
Прирачник за мерење на податоци, ве молиме да признаам 1-2mm грешка
Состојба:
100% Сосема Нов
Подарок за:
Жените, Сопруга, Љубовници, Пријатели, Членови Од Семејството, Најдобрите Пријатели
Пакет:
1pc Ѓердан со кутија на radom

Стоката во категоријата