.

.

Полирање алатка микро Силна 204+102L Стоматолошки Машина ,Мини Micromotor

Полирање алатка микро Силна 204+102L Стоматолошки Машина ,Мини Micromotor

DEN 1896.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Дијаметар:
2inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Тежина:
2500 g
Објектот Висина:
2inch
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
wx446
Производ Карактеристики:
гаранција 1 година
Објектот Должина:
2inch
Објектот Ширина:
3inch
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата