.

.

Топла продажба на Нови Лето Стил Жените Дуксери Маскирани Грб Долг Ракав Сонцето Заштита на Транспарентен Плажа Облека Плажа Кошула #30

Топла продажба на Нови Лето Стил Жените Дуксери Маскирани Грб Долг Ракав Сонцето Заштита на Транспарентен Плажа Облека

DEN 184.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Број На Модел На:
жените кошули
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
VALINK
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Најлон
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Стоката во категоријата