.

.

camaTech Меки Силиконски Замена Ракав Печат Растеглив Крофна За Повеќето Пенисот Enlarger Вакуум Пумпа за Удобност Цилиндар Accessorie

camaTech Меки Силиконски Замена Ракав Печат Растеглив Крофна За Повеќето Пенисот Enlarger Вакуум Пумпа за Удобност

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Пумпи & Enlargers
Бренд Име:
camaTech
Големина:
Universal
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
MA028
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Медицински Силикони
Тип:
Универзална Удобност Цилиндар Крофна
боја:
месо
Карактеристики:
Се Протега, Противалергиски
Пол:
Машки
Модел:
Уста,Усни
Пакет:
Дискретна пакет
Внатрешен Дијаметар:
65mm/2.56 инчен
Надворешниот Дијаметар:
80mm/3.15 inch
Канал Дијаметар:
20mm/0.78 инчен

Стоката во категоријата