.

.

6pcs/set Зголеми Фондан Машина DIY Печење Торта Декорирање Алатка Sugarcraft Зголеми Цвет Cookie Мувла Заболување на Паста Притиснете Мувла Печат #3055

6pcs/set Зголеми Фондан Машина DIY Печење Торта Декорирање Алатка Sugarcraft Зголеми Цвет Cookie Мувла Заболување

DEN 111.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
mijiang
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
торта мувла #3055
Тип:
торта секачи мувла
готвење алатки:
Фондан Секачи Cookie Печат
Функција:
Бисквит / торта Bakeware / чоколадо мувла / сапун калапи
Пакет Се Вклучени:
6pcs/set
Обликот:
Зголеми цвет
Употреба:
декорација торта машина мувла
Торта декорација:
кујнски прибор
колаче притиснете мувла:
confeitaria cupcake алатки
Големина:
Дијаметар

Стоката во категоријата