.

.

ICOCO Mini Алуминиумски 9 LED Светилка Факел Светлина Светилка Penlight V Светилка со Висок Квалитет LED Светилка Топла Продажба

ICOCO Mini Алуминиумски 9 LED Светилка Факел Светлина Светилка Penlight V Светилка со Висок Квалитет LED Светилка

DEN 31.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Рефлектори
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна,Црвена,Сина,Бела
Модел на LED Монистра:
Q5
Префрлете Го Режимот:
Висок/Низок
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Батерија:
ААА
полнач:
Не Е Применливо
Бренд Име:
ICOCO
Зум:
No
сертификација:
CCC,CE
Функција:
Шок Отпорни
Wattage:
>4.5w
Осветлување Растојание:
50-100 метри
Лумен:
300
Тип На Светилка:
Ниска Потрошувачка На Енергија
Водоотпорен:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
ZH13201-ZH13204
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Тип На Објект:
факелот светилка
боја на светлина:
Виолетова
користат за:
проверка на белешки, кредитни картички, флуоресцентни бои разбиена стакло
Отворено Активност:
Камп
Dropshipping:
Поддршка

Стоката во категоријата