.

.

POWGE 16 Заби HTD 3M Синхрони Макара Понесе 5mm 6mm 6.35 mm, Ширина 10мм 3M Времето појас HTD3M Појас макара 16T 16Teeth 5pcs

POWGE 16 Заби HTD 3M Синхрони Макара Понесе 5mm 6mm 6.35 mm, Ширина 10мм 3M Времето појас HTD3M Појас макара 16T 16Teeth

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Создаден дијаметар:
6.35 mm, 5mm, 6mm, се Меша остави порака
Бренд Име:
POWGE
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
5pcs 16T 3M макара понесе 5/6/6.35 мм за Појас ширина 10мм
Тип:
времето макара
Picth:
3мм
Забите број:
16
Надворешниот Дијаметар (OD):
14.52 mm
Одговара за Појас ширина:
9mm или 10мм
создаден:
5mm/6mm/6.35 mm
прирабница:
Двојно прирабница
завртка дупка:
2*M4
Материјал:
Алуминиум Легура
боја:
Сребро.
Количина:
5pcs

Стоката во категоријата