.

.

Сирена Свадба Фустани Луксузни Монистра Бисери Свадба Наметки Долг Воз Чипка венчаница Vestido де Novia Свадба Наметки облека maree

Сирена Свадба Фустани Луксузни Монистра Бисери Свадба Наметки Долг Воз Чипка венчаница Vestido де Novia Свадба Наметки

DEN 10470.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Воз:
Судот Воз
Назад Дизајн:
Backless
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Бисери,Чипка,Appliques,Sashes
Моден Елемент:
Гроздобер
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Бренд Име:
FANOVAIS
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Број На Модел На:
Сирена Свадба Се Облекуваат 171220
За Бремени Жени:
No
Име:
vestido де noiva 2018
Земја:
boho свадба облечи
квалитет:
облека де mariage
свадба наметки:
vestido де noiva 2018
abito sposa росо:
abiti da sposa
евтини Свадба Фустани направени во кина:
хипи Свадба Облечи
vestidos де noivas:
vestidos де noivas
чипка свадба наметки:
невестата фустани
Слика Тип:
Вистински Слики

Стоката во категоријата