.

.

(2) Лево и Право ОЕМ JDM Јасно Страна Маркер Светилка Објектив За година-до 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback

(2) Лево и Право ОЕМ JDM Јасно Страна Маркер Светилка Објектив За година-до 10 Генералот Хонда Граѓански Седан/Coupe/Hatchback

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Јасно Леќа, Пушеле Леќа
Хонда Модел:
Граѓански
Бренд Име:
iJDM
Објектот Тежина:
150g
Име На Модел:
Вистински Дел 34300-ТЕТ-H01 34350-ТЕТ-H01 Леќа Само
Wattage:
SMD
Граѓанско-Година:
2014,2015,2013
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Напон:
12V
Lumens:
400
Гаранција:
Yes
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Производителот Дел Број:
Вистински Дел 34300-ТЕТ-H01 34350-ТЕТ-H01 Леќа Само
Осветленост Дел Број:
Го замени Оригиналниот Килибар V134L-B3BGZ V134R-B3BGZ
Другиот Дел Број:
10 Генералот FC1 FC2 РС Стил Sidemarker Светилки
UPC:
не се применува
За Автомобил Светилка:
страна пак сигнали
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Боја:
Пушеле Леќа/Исчистите Леќите

Стоката во категоријата