.

.

година Најновите Титаниум Мрежа за Позлата Машина Накит rectifier злато позлатен титаниум мрежа за rectifier машина

година Најновите Титаниум Мрежа за Позлата Машина Накит rectifier злато позлатен титаниум мрежа за rectifier

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Висина:
5inch
Објектот Должина:
20inch
Производ Карактеристики:
накит позлата
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Објектот Ширина:
8inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Број На Модел На:
gh688
Објектот Тежина:
120g
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Име:
смит
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.200kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
20cm x 8cm x 5cm (7.87in x 3.15in x 1.97in)
.breadcrumb-layout {позиција:
во однос;z-означувач
:
//www.aliexpress.com/store/product/250w-mini-magnetic-tumbler-Drum-Pol

Стоката во категоријата