.

.

Топла продажба заковки начичкана глуждот чизми лето отвори пети глуждот рака гладијатор сандала чизми cutouts жена чизми црно бело

Топла продажба заковки начичкана глуждот чизми лето отвори пети глуждот рака гладијатор сандала чизми cutouts жена

DEN 2056.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Микрофибер
Бренд Име:
attantou
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Занитвам
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Тока Рака
Вратило Материјал:
Микрофибер
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Име:
LTTL
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)

Стоката во категоријата