.

.

Модерниот Луксуз Сосема Нов 2017 Бакар Черепот Икона Пари Клип Тенок Џебен Чанта Парични Организатор Менгеме Мажи Жени Паричник

Модерниот Луксуз Сосема Нов 2017 Бакар Черепот Икона Пари Клип Тенок Џебен Чанта Парични Организатор Менгеме Мажи

DEN 784.00
DEN 784.32
-0 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
пари клипови
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
3cm
Главен Материјал:
Метален
Објектот Должина:
6.3cm
Пол:
Мажи
Материјал Состав:
Бакар
Бренд Име:
Gibo Auja
Шаблон Тип:
Геометриски

Стоката во категоријата