.

.

2018 мажите корејски мода работа одблесокот фармерки bootcut mens бел дното фармерки слаби одговара памук тексас панталони мажите разгореа фармерки панталона

2018 мажите корејски мода работа одблесокот фармерки bootcut mens бел дното фармерки слаби одговара памук тексас панталони

DEN 1192.08

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас
Фармерки Стил:
Одблесокот Панталони
Одговара Тип:
Тенок
Ткаенина Тип:
Лента
Должина:
Full Length
Бренд Име:
LIEBE РЕЖИМ
Стил:
Паметни Повик
Број На Модел На:
17-1-12
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Половината Тип:
Средината
Измијте:
Медиум
боја:
сина и сива
Азија големина:
27;28;29;30;31;32;33;34;36;38
Сезоната:
Пролетта;Летото;Есен
Други 1:
фармерки femme
Другите 2:
фармерки hommes
Материјал:
Памук, Полиестер

Стоката во категоријата