.

.

Есен и зима женски основните плус големина midguts hydrotropic eyelash чипка исечок долги ракави основните тенок долг целосно се лизга

Есен и зима женски основните плус големина midguts hydrotropic eyelash чипка исечок долги ракави основните тенок долг

DEN 606.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Лизга
Пол:
Жените
Број На Модел На:
S/M/L/XL/XXL
Лизга Тип:
Целосна Лизга
Материјал:
Полиестер
Здолниште тип:
кавга здолниште
Комбинација форма:
Посебна
облека дизајнерски детали:
crotch исечок, крпеница
Ткаенини:
Чипка
Возрасна Група:
18 - 24 години возраст
компонента содржина:
71% ( лого ) - 80% ( лого )
пред да летаат:
Патент
тенка ( 12 игла ):
кавга здолниште
Декорација:
Возбудува, Везови, Чипка

Стоката во категоријата